Kompletní tvorba webových prezentací a internetových aplikací na míru

Co Vám mohu nabídnout v oblasti tvorby webu?


Nabízím kompletní tvorbu webových prezentací a internetových aplikací na míru. Při vývoji používám nejmodernější technologie a postupy, kladu velký důraz na použitelnost, přístupnost, rozšiřitelnost a hlavně bezpečnost aplikací. Nezáleží na tom, zda jste malý živnostník poptávající prezentaci své činnosti nebo společnost, která potřebuje intranetovou aplikaci. Ve všech případech věnuji práci pro Vás maximum svých sil.

Použité technologie a software
  • programování - PHP5 (Nette) / MySQL (Doctrine 2, NTDB, Dibi), JQuery
  • převod designu do HTML - HTML5 + CCS 3
  • webdesign a jiné grafické práce - Adobe Photoshop
Sleduji moderní trendy a technické postupy vývoje webu. Pravidelně absolvuji školení různého zaměření (bezpečnost webových aplikací, internetový marketing a podobně).

Prezentační web pro živnostníka nebo firmu


Nezáleží zda jste truhlář, zedník, elektrikář nebo výrobní společnost. V dnešní době si většina lidí, kteří poptávají nějakou službu, vezme v první řadě na pomoc internet.
Internetová prezentace Vám pomůže k tomu, aby se o Vašich službách nebo výrobcích dozvědělo více lidí a tím pádem máte předpoklad k získání více zakázek.

Kolik to stojí ?

Každá webová prezentace je individuální a každý zákazník má trochu jiné požadavky.
Uvedené ceny jsou tedy pouze orientační.

  • Kompletní webová prezentace s CMS* pro živnostníka nebo firmy s obsahem zhruba 5 podstránek stojí přibližně 5 000-8 500,- Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH
* - CMS - systém pro správu obsahu umožňuje zákazníkovi plnou kontrolu nad obsahem webu bez potřeby znalosti programování. Zákazník si poté může obsah webu editovat sám, podobně jako např. v programu Word.

Internetové a intranetové aplikace


Nabízím také kompletní tvorbu internetových a intranetový aplikací. Může se jednat např. o veřejné nebo privátní publikační, informační, databázové, rezervační nebo jiné systémy na míru.

Kolik to stojí ?

Jak jsem již psal výše, každá webová aplikace je individuální a u internetových aplikací na míru to platí dvojnásob. Cenovou nabídku rád sestavím po podrobné konzultaci Vašich požadavků.

Hodinové sazby ostatních prací při tvorbě webu


  • programování PHP/MySql - 290,- Kč/hod
  • kódování (převod grafického designu PSD do HTML5/CCS3) - 220,-Kč/hod
  • grafické práce - 260,-Kč/hod
  • internetový marketing - více v kategorii 'Internetový marketing'
  • fotografování - individuálně
Uvedené ceny jsou bez DPH